Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Волинь U-19» в контрольному матчі поступилася «Прикарпаттю»

11:32 26.02.2020
258

У вівторок, 25 лютого відбувся контрольний матч, в якому «Прикарпаття» розгромило юніорів луцької «Волині U-19» (5-1).

Про це інформує офіційний сайт ФК Прикарпаття.

Оскільки підопічні Володимира Ковалюка за два дні запланували одразу два спаринги на «Хет-трик Арені», тож сьогодні тренерський штаб проти молодих «хрестоносців» вирішив зіграти двома різними складами.

До перерви у воротах гостей побувало три м'ячі. В середині тайму класним дальнім ударом рахунок відкрив Владислав Семотюк. Згодом Роман Дитко поцілив у стійку воріт, але невдовзі зумів "виправитися", майстерно пробивши в протихід голкіперу. А за лічені хвилини ще один форвард господарів Роман Барчук на швидкості розібрався із захисниками і вистрілив у «дев'ятку» - 3:0.

На старті другого тайму одна з контратак гостей призвела до взяття воріт, і Станіслав Кристін «розмочив» рахунок - 3:1.

Натомість молоді франківці (по перерві кольори «Прикарпаття» захищали здебільшого 18-19 річні дублери) свої моменти марнували.

Кілька нагод відзначитись втратив Андрій Хома, який в одному з епізодів влучив у хрестовину, перекидаючи голкіпера. Втім, наприкінці поєдинку господарі втілити свою перевагу ще у два забиті м'ячі. На 83-й хвилині Олег Павлюк точно пробив з лінії штрафного, а крапку у цій грі перед фінальним свистком поставив Святослав Шевченко - 5:1.

Контрольний матч
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Волинь U-19» (Луцьк) - 5:1 (3:0)
Голи: Семотюк (23), Дитко (40), Барчук (43), Павлюк (83), Шевченко (90) - Кристін (48).