Волинські школярі стали чемпіонами України з рукопашного бою

20 Лютого 2020, 13:31
3376

В Києві завершився Чемпіонат України з рукопашного бою серед школярів.

Турнір завершився 16 лютого. Про це йдеться на facebook-сторінці департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

У даних змаганнях брали участь представники шкільних навчальних закладів – учні віком від 10 до 15 років з 22 областей нашої держави.
Честь міста Луцька на даному чемпіонаті відстоювали спортсмени Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» та клубу східних єдиноборств імені Сергія Трикоза «BUSIDO».

У підсумку спортивного протистояння лучани здобули наступні результати: третє місце у своїй віко-ваговій категорії (12-13 років, до 50 кг) та бронзову нагороду чемпіонату виборов Семенюк Вадим (ВОСК «Магістр»), а перші місця та титул чемпіонів України здобули Михальчук Остап (10-11 років, до 40 кг) (ВОСК «Магістр»), Іваникович Василь (10-11 років, до 50 кг) (КСЄ «BUSIDO») та Кравчук Віктор (14-15 років, до 45 кг) (ВОСК «Магістр»).

«Бажаємо подальших успіхів нашим призерам та переможцям!»,– йдеться у дописі.