В перший день Чемпіонату України дзюдоїсти із Любомльщини вибороли медалі

14 Лютого 2020, 11:27
Призери чемпіонату разом із керівником Федерації дзюдо Волині Віталієм Терешкевичем та тренером Олександром Сікорським 1264

У місті Дніпро 13-14 лютого проходить Чемпіонат України з дзюдо серед юніонів до 21 року.

Учасниками змагань стали близько 400 спортсменів та спортсменок із усіх регіонів України. Про це повідомляє на сторінці у фейсбуці керівник Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич.

У четвер, 13 лютого, в перший день чемпіонату двоє спортсменів команди Волинської області завоювали нагороди.

Ними стали вихованці Любомльської спортивної школи. Катерина Пилипюк (категорія 52 кілограми) завоювала третє місце й отримала бронзові нагороди.

Вадим Чернов став чемпіоном у категорії 66 кілограмів. на шляху до фінального поєдинку Вадим переміг суперників із Дніпропетровщини, Черкащини та трьох спортсменів із Києва. У фіналі наш дзюдоїст переміг Станіслава Семкова зі столиці.

Вітання переможцям та успіхів волинянам другого ігрового дня!