11 Лютого 2020, 13:16
1106

Екснападник «Волині» та «Кременя» підписав контракт з клубом «Агробісзнес».

Клуб уклав угоду з нападником 11 лютого. Про це інформує офіційний сайт ФК Агробізнес.

Довідкова інформація: 9 липня 2013 року Дмитро Козьбан підписав контракт із луцькою «Волинню», узявши 89 номер. Дебютував у Прем'єр лізі в першому турі у грі проти київського «Динамо», матч завершився з рахунком 1:1.

Перший свій м'яч за лучан Дмитро забив 2 вересня 2013 року на 86 хвилині матчу проти донецького «Металурга», вийшовши на заміну на 81-й хвилині замість Шумахера, цей гол став єдиним і переможним у грі. 1 серпня 2016року офіційно залишив луцький клуб.

4 липня 2017 року підписав контракт з польським клубом «Мотор» (Люблін), відіграв закордоном сезон 2017/18.

У наступном сезоні повернувся у «Волинь», де зіграв 26 матчів та забив п’ять м’ячів.

До слова, після осінньої частини чемпіонату «Агробізнес» займає шосту сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 37 залікових очок. Волочиська команда є прямим конкурентом луцької «Волині» ( яка нині іде на другому місці Першої ліги) у боротьбі за вихід в УПЛ.