Волинянин здобув «срібло» на Кубку Європи з кікбоксингу

11 Лютого 2020, 12:14
1250

Волинський спортсмен виборов срібну нагороду Кубка Європи з кікбоксингу WAKO.

Змагання тривали із 7 по 9 лютого у хорватському місті Карловац. Про це пише КовельPost

Цьогорічний Кубок Європи з кікбоксингу WAKO KARLOVAC OPEN 2020 був ювілейним – десятим. Участь у змаганнях взяли представники близько сорока країн світу.

Серед учасників був вихованець Ковельської КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича Роман Кухта.

Як повідомив тренер-викладач спортсмена, президент Федерації кікбоксингу WAKO Волинської області Віталій Тимофєєв, для Романа Кухти це був перший міжнародний турнір серед чоловіків (вікова категорія 19 - 40 років). Ковельчанин став срібним призером, поступившись у вирішальному поєдинку представнику Угорщини.

Нині Роману 19 років. Торік він завершив свої виступи у віковій категорії юніорів.

Нагадаємо, що Роман двічі ставав переможцем Кубка світу, призером чемпіонатів світу та Європи. У грудні 2019 року він спробував себе в дорослому спорті на міжнародному турнірі в Києві WIZARD OPEN, де став переможцем та отримав кубок найкращого бійця у своїй віковій групі.