Любешівська «Прип’ять» перемогла банкірів у матчі чемпіонату Волині з футзалу

10 Лютого 2020, 17:00
Атакує «Прип’ять» 1054 Джерело: Асоціація футзалу Волинської області
Атакує «Прип’ять»

Любешівська «Прип’ять»  з перемоги розпочала свій виступ у змаганні за звання абсолютного чемпіона  Третьої ліги  чемпіонату Волині з футзалу.

9 лютого в першому матчі чвертьфіналу любешівці з рахунком 4 : 2 виграли в «Привату»  – команди луцьких банкірів.

Отже, реванш таки відбувся (торік у регулярному чемпіонаті саме від «Привату» «Прип’ять» зазнала дошкульної поразки 2 : 8). Тепер любешівцям потрібно закріпити досягнуте в повторній грі, щоб пройти до наступного етапу.

Нагадаємо, переможця чвертьфіналу визначатимуть за кількість очок, набраних у двох матчах. Якщо вона буде рівною, – за різницею забитих і пропущених м’ячів. Якщо і ці показники будуть однаковими, команди вдадуться до пробивання серії пенальті.