У Камені-Каширському відбувся міський фестиваль з волейболу

10 Лютого 2020, 13:15
3843

У неділю, 09 лютого, в спортивній залі Камінь-Каширського ВПУ у фінальних зустрічах чотири найсильніших команди Камінь-Каширського району, котрі вибороли свої путівки в попередніх двох етапах з поміж дев'ятнадцяти команд, виборювали звання Чемпіона Камінь-Каширського району з волейболу у 2020 році серед чоловічих аматорських команд.

Про це інформує «Спорт для всіх».

Високий рівень гри всіх команд та безпрецендентні очні двобої тримали напружену інтригу впродовж всього ігрового дня. Рахунок в одній з календарних зустічей між командами ВК «Видерта» та ВК «Камінь- Каширський» в одній з партій 36:34 - говорить сам за себе.

Прямою більшістю очок та, навіть різницею виграних та програних партій, не вдалося визначити переможця. Тож, лише підрахунком різниці забитих і пропущених м'ячів у всіх партіях було встановлено остаточне розташування команд у фінальній турнірній таблиці.

• Шворак Сергій - ВК «Сошичне».

Організатори - Відділ освіти молоді та спорту Камінь-Каширської РДА, Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та ВФСТ «Колос», нагородили команди чемпіонськими кубками та грамотами за відповідно зайняті місця, а кращих гравців команд - особистими статуетками.