Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимирі-Волинському відбудеться фінальна частина обласного фестивалю «Веселі старти»

10:00 10.02.2020

У суботу, 15 лютого, відбудеться фінальна частина обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3 – 4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація».

Про це інформує «Спорт для всіх».

Змагання пройдуть у Володимирі-Волинському на базі міського центру ФЗН «Спорт для всіх» (вул. Драгоманова, 20).

Фінальна частина Фестивалю пройде серед команд, які посіли І і ІІ місце у ІІ етапі. Початок змагань – 11.00 год.

У змаганнях беруть участь учні 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Склад команди – 10 учасників (5 хлопчиків, 5 дівчаток) та 1 представник команди. В естафетах беруть участь 8 учасників (4 хлопчика та 4 дівчинки).

Програма Фестивалю складається з п’яти комплексних спортивних естафет («Веселий футбол», «Влучний кидок», «Моторні ніжки», «Фрізбі», «Хрестики нулики») та конкурсу дитячого малюнка на тему: «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя», а також передбачає проведення інформаційної кампанії щодо формування здорового способу життя.

Основними завдання фестивалю є: залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом; популяризація здорового способу; організація активного відпочинку дітей; формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 лютого
Сьогодні
Вчора
24.02.2020
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин