Ратнівщина: визначили визначили переможців зонального етапу Чемпіонату району з волейболу

05 Лютого 2020, 11:15
964

На Ратнівщині відбувся зональний етап відкритого Чемпіонату району з волейболу серед чоловіків.

Змагання проводили на базі спортивних залів НВК сіл Датинь, Заліси, Річиця, Ратнівської ДЮСШ другого лютого, участь у яких в якому взяли 12 команд. Про це інформують на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

За підсумками змагань у півфінальний етап, який відбудеться восьмого лютого базі Ратнівської ДЮСШ вийшли по дві кращі команди, з яких сформували дві групи.

Група «А»: смт Стара Вижівка, с.Замшани, смт Ратне, с.Заліси». Початок ігор о 10 годині.

Група «Б»: с. Річиця, с. Датинь, с. Кримне, с.Видраниця» . Початок ігор о 14 годині.

Нагадаємо, нещодавно заболоттівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті Волині з боксу.

У фінальному етапі, який відбудеться дев'ятого лютого 2020 року на базі Ратнівської ДЮСШ зустрінеться: команда, яка у півфіналі зайняла перше місце в групі «А», з командою, яка зайняла друге місце в групі «Б» і навпаки. Команди, які програють, розіграють III-IV місця, які переможуть I-II місця. Ігри у фінальному етапі проходитимуть з п’яти партій. Початок ігор об 11 годині.