Волинські спортсмени завоювали 10 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

05 Лютого 2020, 10:36
1806

Волинські спортсмени стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів.

Змагання проходили тертього та четвертого лютого в Сумах. Про це інформують у Федерації легкої атлетики Волині.

Наші земляки посіли шосте місце у загальному командному заліку. В аткиві волинських легкоалетів 10 медалей: три золотих, дві срібних та п'ять бронзових нагород.

Золото вибороли Тарас Корецький у ходьбі на 5 000 метрів, Валерія Шоломіцька у ходьбі на 3 000 метрів та Іванна Кух у забігу на 3 000 метрів.

Срібні медалі завоювали Дарина Касян та Іванна Кух.

Бронза в активі Марії АлейніковоїРомана БурдиАльони Даценко, Юлії Петрик та Катерини Токарчук