Лобашева, Суярко та Кравчук: хто і коли змагатиметься на Паралімпіаді-2026 11 березня
На зимових Паралімпійських іграх-2026 стартує п'ятий змагальний день. У середу, 11 березня, в Італії відбудуться змагання з двох видів спорту: паралижних перегонів і керлінгу на кріслах колісних.
Як пише «Суспільне Спорт», Україна в цей день буде представлена лише в паралижних перегонах: синьо-жовті братимуть участь у двох стартах серед спортсменів із порушеннями зору.
Романа Лобашева стане єдиною українкою в жіночій гонці, тоді як на чоловічі змагання заявлені двоє паралижників — Ігор Кравчук та Дмитро Суярко.
Розклад змагань українців у п'ятий день Паралімпіади-2026 (11 березня)
- 13:25. Лижні перегони. Інтервальний старт (жінки), 10 км класичним стилем (Романа Лобашева – Волинська область)
- 13:55. Лижні перегони. Інтервальний старт (чоловіки), 10 км класичним стилем (Дмитро Суярко – Волинська область, Ігор Кравчук – Львівська область)
У паралижних перегонах Лобашева змагалася в спринті — посіла дев'яте місце у кваліфікації та стала першою непрохідною. Ігор Кравчук також зупинився на етапі відбору в чоловічому спринті, тоді як Дмитро Суярко вийшов до півфіналу.
Читайте також:
- Спорт
Ще один фініш Лобашевої та Казік: якими були волинянки у спринтерському переслідуванні Паралімпіади-2026
- Спорт
Цікавий досвід: волинянка про 10-кілометрову гонку в лижних перегонах Паралімпіади-2026
- Спорт
Даниленко – четверта, дві волинянки – у топ-12: Україна у жіночому парабіатлоні на Паралімпіаді