Королева спорту у Луцьку. ФОТОГАЛЕРЕЯ завершального дня Чемпіонату України

23 Червня 2021, 16:22
Королева спорту у Луцьку. ФОТОГАЛЕРЕЯ завершального дня Чемпіонату України 3980

20 червня в Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики. 500 спортсменів і спортсменок з 25 регіонів України та один з Білорусі боролися за медалі в секторах і на доріжках стадіону «Авангард».

У заключний, третій день чемпіонату всіх приємно вразили переможці з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Вікторія Ткачук знову не мала конкуренції на доріжці, проте перемогла, повторивши особистий рекорд – 54.60 с.

На чоловічій 400-метрівці з бар’єрами українці не показували результати з 50 секунд ще з часів виступів Станіслава Мельникова. Шість років нікому не вдавалося цього зробити, аж до фіналу-2021. Дмитро Романюк з Денисом Нечипоренком бігли нога в ногу, але на фінішній прямій рівнянин почав вириватися вперед і зрештою переміг. Час вихованця Володимира Подолянка й Ірини Нечипорук – 49.90 с. Денис Нечипоренко другий – 50.77 с.

Світлана Жульжик (2:05.70 хв) і Євген Гуцол (1:47.83 хв) виграли 800 метрів. Сергій Смелик (20.94 с) і Наталія Юрчук (24.11 хв) найшвидше подолали 200 метрів.

Анна Міщенко вперше в кар’єрі пробігла дистанцію 5000 метрів і до срібла на півторашці додала ще одне на п’ятрці (16:47.14 хв). Перемогла Олеся Дідоводюк (16:38.13 хв). А в змаганнях чоловіків золото у Василя Коваля (14:04.60 хв).

Ганна Гацько (57.10 м) й Олександр Ничипорчук (73.78 м) стали чемпіонами України з метання списа, а Тетяна Пташкіна (13.65 м) і Владислав Шепелєв (16.29 м) – з потрійного стрибка.

Змагання семиборок у рамках командного чемпіонату України з багатоборства виграла Ганна Нелепа (5131 очко). Юніорка Анісія Лочман, для якої це були одні з перших змагань з семиборства, посіла друге місце (5063 очка).