Заборона підтримки ЛГБТ: реакція футбольних команд

24 Листопада 2022, 16:38
Протест проти рішення ЛГБТ. Світлина німецької футбольної команди 158
Протест проти рішення ЛГБТ. Світлина німецької футбольної команди

Однією з головних навколофутбольних тем напередодні чемпіонату світу з футболу, який триватиме з  20 листопада по 18 грудня, були повʼязки в рамках кампанії OneLove, які планували вдягнути капітани низки європейських збірних – Англії, Німеччини, Бельгії, Данії, Нідерландів, Уельсу, Франції та Швейцарії. 

Питання полягало у тому, чи дозволить ФІФА їх вдягати, адже вони були спрямовані на те, щоб підняти проблему прав ЛГБТ+ в Катарі на Близькому Сході, де й проходить сам чемпіонат.

Першою збірною, яка «здалася», стала Франція. Федерація не отримала підтвердження від ФІФА, що повʼязку можна вдягати, а одним з французьких футболістів, воротар клубу «Тоттенгем Готспур» та національної збірної Франції Уго Льоріс навіть придумав виправдання – мовляв, «треба поважати культуру».

На більшості перших сторінок Британії розміщено світлину німецької футбольної команди, яка перед матчем 22 листопада фотографувалася, закривши рот руками. 

Робили це якраз на знак протесту проти рішення ФІФА заборонити нарукавні пов'язки на підтримку прав ЛГБТ. The Daily Telegraph повідомляє, що футбольна федерація Англії доручила своїй команді юристів розглянути питання про те, чи можна оскаржити заборону ФІФА.

Коментар
Код блоку:
28/11/2022 Понеділок
28.11.2022
27.11.2022
26.11.2022