Архів новин за 27 Січня 2023

19:01
Відкритий благодійний шаховий турнір «Зимовий Ужгород» стартував в готельному комплексі «Емігранд».
17:01
Сімнадцятирічна мукачівка стала чемпіонкою світу з ММА.
15:01
Богдана Конашук виборола другу срібну медаль Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону в Швеції.
14:01
У спортивному залі Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака відбувся фестиваль здорового способу життя з настільного хокею.
13:01
«Старий Луцьк-Університет» спробує з третьої спроби обіграти «БІПУ» в Суперлізі.
12:01
У селі Смолярі Старовижівської громади проведуть волейбольні змагання.
11:01
Півзахисник Іван Мруга, який став одним із переможців «народного відбору», відхилив пропозицію виступати за юнацьку команду Верес U19 та шукатиме інші варіанти продовження кар'єри.
11:01
В клубі стрільби з лука «Луцькі соколи» вперше відбувся мінітурнір зі стрільби з лука серед воїнів що проходять реабілітацію.
10:01
«Адреналін-2» 2012 року народження – бронзовий призер третього кубку «Львівського лицаря».
09:01
Зайнявши перше місце в групі та здолавши КДЮСШ-1 з Черкас в 1/4, «Любарт» U-9 пробився до півфіналу чемпіонату України з футзалу, в якому зустрівся з одеським «Локомотивом».