Архів новин за 04 Травня 2022

22:05
Дзюдоїстка Катерина Шепелюк перемогла на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, що проходять у бразильському місті Кашіас-ду-Сул.
18:05
Двоє волинських спортсменів Артем Черкашин і Євген Литвин вибороли призові місця на міжнародних змаганнях "Діонісополіс" у місті Балчик в Болгарії.
15:05
На Рівненщині проведуть третій благодійний футбольний турнір «Кубок ЗСУ».
14:05
На Любешівщині відбулися завершальні матчі благодійного футбольного чемпіонату «Кубок ЗСУ».
13:05
Мукачівець Вадим Петровський переміг у Чемпіонаті світу серед юнаків до 16 років
12:05
У селі Мильці Сереховичівської громади організували фізкультурно-мистецький онлайн-челендж «До перемоги».
10:05
З ініціативи футбольної спільноти 8 травня в селищі Володимирець відбудеться благодійний турнір на підтримку Збройних сил України.
09:05
11-річна львів’янка Анастасія Гнатишин здобула першість на чемпіонаті світу зі швидких шахів серед юнаків та кадетів, що проходив у грецькому Родосі.
08:05
Тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху. Другого дня Дефлімпіади-2021 українці здобули ще п'ять медалей із дзюдо, шість нагород із дефлімпійського карате й п'ять відзнак у плаванні.