Архів новин за 18 Квітня 2022

19:04
Ветеран із Мукачева, учасник національної команди України на «Іграх Нескорених», Рустам Росул, здобув медаль Ігор у Гаазі.
18:04
Анна-Софія Пузанова, дочка Юлії Паєвської, українського парамедика, відомої як «Тайра» здобула на «Іграх Нескорених» бронзову медаль в категорії новачків.
16:04
Український ветеран, що представляє країну на міжнародних «Іграх Нескорених», додав до скарбниці України ще одну нагороду.
15:04
На штучному футбольному майданчику у селі Згорани Головненської громади відбулася фінальна частина благодійного «Кубка єдності» з міні-футболу, який проводили з метою збору коштів для потреб ЗСУ у Волинській області.
14:04
Дмитро Афанасьєв, Василь Стуженко та Сергій Калитюк у складі національної команди України зі стрільби здобули срібло «Ігор Нескорених».
13:04
Українські спортсмени здобули золото й срібло на престижному турнірі з велотреку в Бельгії.
11:04
Скарбниця українських «нескорених» поповнилася ще однієї медаллю Ігор у Гаазі. Ввечері 17 квітня бронзову нагороду «Ігор Нескорених» здобув Олексій Бобчинець, здобувши бронзу з бігу на 1500 м.
10:04
Пропуск осіб через державний кордон здійснюється за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством, документами
08:04
Український каратист Станіслав Горуна продав бронзову медаль Олімпійських ігор 2020 року на аукціоні.