Архів новин за 10 Квітня 2022

20:04
Ексгравець збірної України В‘ячеслав Шевчук передав свою ексклюзивну колекцію футболок для благодійного фонду «Рух у майбутнє»
18:04
Збірна України з боксу виборола 11 нагород на міжнародному турнірі Golden Belt-Nicolae Linca, що відбувся в Румунії.
18:04
Представник Рівного Олександр Гудима став бронзовим призером Кубка світу з велосипедного спорту маунтенбайк серед спортсменів до 23 років.
13:04
У Луцьку відбувся благодійний турнір з мініфутболу «Кубок Звитяги». Благодійні внески від команд учасниць, які становлять 75 тисяч гривень, перекажуть на потреби прикордонників.
11:04
Аби допомогти українській армії боротися проти російської агресії, низка відомих спортсменів виставила на благодійні аукціони свої нагороди.
10:04
У передостанній день світової першості в Дубаї (ОАЕ) за медалі боролися шпажисти-кадети. Двом українцям вдалося здобути нагороди