Архів новин за 30 Вересня 2021

20:09
Оржівський «ОДЕК», який упевнено вийшов у чвертьфінал Кубка Асоціації аматорського футболу України (ААФУ), у першій зустрічі 1/4 фіналу зіграв унічию.
19:09
28 вересня для школярів Шацької громади організували відкриті спільні уроки футболу. Відбулося спортивне свято на селищному стадіоні в Шацьку
16:09
Дубенська каноїстка Катерина Безнюк здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное
14:09
Волинські велосипедисти взяли участь у двох стартах, які відбувалися нещодавно у Рівному і Львові. На обох трасах волиняни здобули нагороди.
13:09
Нововолинський ФК «Шахтар» зіграє з ФК «Володимир» у чемпіонаті Волині з футболу
12:09
Рятувальники другого державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони Рівненської АЕС стали призерами Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежник-рятувальник»,
11:09
У Чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України (ААФУ), де в Групі 1 виступає двоє представників Рівненщини, зіграли матчі сьомого туру.
10:09
26 вересня на базі Шацького ліцею вперше відбувся фестиваль «Спорт для всіх – радість життя» серед педагогічних працівників закладів освіти громади, в рамках якого пройшли спортивні змагання з армреслінгу, дартсу, волейболу і шашок
09:09
Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Рівного взяли участь у Чемпіонаті Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат.