Архів новин за 21 Вересня 2021

22:09
Спортсмен зі Здолбунова Костянтин Яльницький став дворазовим чемпіоном світу, а також здобув срібну і бронзову медалі на цих змаганнях.
20:09
У Рівному відбувся V й міжнародний турнір з міні-футболу «Спорт зближує серця».
19:09
У Рівному відбудеться баскетбольний турнір «Дружба-2021» з Сергієм Ліщуком.
17:09
У складі каное-четвірки ковельчани Андрій Рибачок та Юрій Вандюк стали чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500 м.
16:09
У Будапешті завершився Кубок світу з кікбоксингу WAKO, який входить до серії найпрестижніших змагань з кікбоксингу - Kickboxing World Series.
16:09
Медіа від мережі Район.in.ua про культурно-мистецький процес у громадах Волинської та Рівненської областей розпочинає краудфандингову кампанію.
15:09
17 -19 вересня в місті Ковелі відбулася ХХХVll Всеукраїнська регата з веслування
14:09
Спортсмени клубу середньовічного бою «Айна Бера Луцьк» вибороли призові місця біля мурів Галицького замку.
13:09
Рівненський олімпієць Михайло Романчук розповів про дитинство, хобі й медалі
13:09
У Чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України (ААФУ) команди зіграли матчі шостого туру.
12:09
У Данії відбувся чемпіонат світу з параканое серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.
11:09
На спортивному майданчику зі штучним покриттям для ігрових видів спорту 17 вересня відбулось відкрите тренування
10:09
У Луцьк відбувся VІ фізкультурно-оздоровчий фестиваль «На крилах віри» серед осіб з інвалідністю.
09:09
Спортсменки відділення художньої гімнастики КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №2 Луцької міської ради» завоювали призові місця на всеукраїнських змаганнях
07:09
На стадіоні «Колос» у Турійську визначилася доля команд групи «Б» чемпіонату Турійської громади з футболу.