Архів новин за 03 Вересня 2021

18:09
За підсумками десяти змагальних днів XVI літніх Паралімпійських ігор, що відбуваються в Токіо, Україна виборола 94 медалі.
17:09
На Паралімпійських іграх у Токіо розіграли медалі в жіночому метанні булави у класі F51.
14:09
Буцинські футболісти зіграють з суперниками з Голоб.
13:09
Представник Полтавщини Денис Остапченко здобуває 23 золото Парадімпіади-2020.
12:09
У Києві в Будинку футболу відбулося жеребкування четвертого раунду (1/16 фіналу) розіграшу Vbet Кубка України-2021/2022.
12:09
Андрій Трусов завоював срібло на п'ятдесятиметрівці Паралімпіади-2020
11:09
Денис Дубров здобув медаль на стометрівці батерфляєм.
11:09
Плавець Максим Крипак здобуває 90 ювілейну медаль України на Паралімпіаді-2020.
09:09
На Паралімпійських іграх в Токіо у фіналі змагань в метанні диска серед чоловіків (клас F37) нагороду здобув Микола Жабняк.
09:09
Легкоатлетка Людмила Даниліна у бігу на 1500 метрів у класі Т20 завоювала срібну паралімпійську медаль.
08:09
На старті десятого змагального дня XVI літньої Паралімпіади третю особисту нагороду виборов велогонщик Єгор Дементьєв.
08:09
Українець Сергій Ємельянов став переможцем XVI літніх Паралімпійських ігор в Токіо.