Архів новин за 31 Серпня 2021

18:08
Завершився сьомий змагальний день XVI літніх Паралімпійських ігор, що відбуваються в Токіо. У медальному заліку Україна продовжує утримувати п'яте місце.
17:08
Наталія Кобзар виборола срібну нагороду Паралімпійських ігор у забігу на 400 метрів у класі T37.
16:08
На Паралімпійських іграх розіграли медалі у бігові на дистанцію 400 метрів серед жінок у класі Т20.
16:08
Збірна України здобула золоту та срібні нагороди на Паралімпійських Іграх у Токіо після протесту за підсумками змагань у штовханні ядра.
15:08
29 серпня у Шацьку організували спортивне свято присвячене 30 річниці Незалежності України
13:08
Бронзову нагороду здобули параплавці збірної України у змішаній естафеті 4х100 метрів вільним стилем.
12:08
Плавець Максим Крипак установив світовий рекорд і виборов золото Паралімпіади-2020.
12:08
Єлизавета Мерешко встановила світовий рекорд і здобула бронзову нагороду на дистанції 100 метрів вільним стилем XVI літніх Паралімпійських ігор.
12:08
Двоє українських параплавців піднімуться на п'єдестал Паралімпіади.
12:08
Упродовж серпня у Вінниці відбувався відбір серед юнаків у національні збірні з флаг-футболу у вікових групах U-15 та U-17.
11:08
Василь Крайник виборов бронзу Паралімпіади-2020 з комплексного плавання
11:08
Максим Веракса став віцечемпіоном Паралімпіади-2020 з плавання на дистанції 100 метрів
10:08
На стадіоні міста Камінь-Каширський відбувся футбольний матч між командами ДП «Ратнівське ЛМГ» та ДП «Камінь-Каширськагроліс»
09:08
Велогонщик із Кременчука Єгор Дементьєв (роздільна шосейна гонка) здобув срібло.
08:08
36-річна легкоатлетка з Дніпра Оксана Ботурчук стала срібною призеркою Паралімпіади-2020 в забігу на 400 метрів у класі Т12