Архів новин за 28 Серпня 2021

18:08
Відбувся відкритий турнір з пляжного волейболу, присвячений 30-ій річниці Незалежності України.
17:08
У Соловичах провели дитячий турнір з мініфутболу.
16:08
У Луцьку відбувся Всеукраїнський патріотичний легкоатлетичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України!».
15:08
28-29 серпня відбудеться Літній Кубок Волині 2021 з футзалу
14:08
Представниця Львова Наталія Морквич стала віцечемпіонкою Паралімпіади у фехтуванні на рапірах.
13:08
У неділю, 22 серпня, в рамках відзначення державних свят Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України на майданчику зі штучним покриттям, відбувся відкритий Фестиваль міста Каменя-Каширського з вуличного баскетболу 3Х3.
13:08
Єлизавета Мерешко виграла золоту медаль у запливі на дистанції 100 метрів брасом.
12:08
Денис Дубров – золотий медаліст Паралімпіади з комплексного плавання
12:08
Уродженка Рівненщини Катерина Ткачук, яка представляє Одеську область, стала сьомою на Паралімпійських іграх
11:08
28 серпня Богодайко завоював золоту нагороду на дистанції 100 метрів брасом.
10:08
Руфат Магомедов здолав росіянина й здобув бронзу Паралімпіади з дзюдо
10:08
Уродженець Рівненщини Віктор Дідух побореться за паралімпійське золото з настільного тенісу
08:08
29 серпня у Шацьку відбудуться спортивні змагання, присвячені 30-річчю Незалежності України
08:08
28-річний українець Роман Данилюк посів друге місце в штовханні ядра в класі F12.
08:08
Український паратенісист Максим Ніколенко виграв бронзову нагороду Паралімпійських ігор у Токіо