Архів новин за 27 Серпня 2021

18:08
У Токіо завершився третій змагальний день XVI літніх Паралімпійських ігор.
17:08
У Рівному відбулися міжнародні спідвейні змагання – Кубок Незалежності України та «Кубок міського голови Рівного».
17:08
Напередодні Дня пам’яті захисників, який відзначатимуть 29 серпня, у Рівному відбудеться патріотичний забіг.
16:08
22-23 серпня в смт Шацьк, на базі дитячо-юнацької спортивної школи, відбувся традиційний Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках та каное пам’яті чемпіонки України Галини Зуб
16:08
Українська легкоатлетка Анастасія Москаленко здобула срібло в метанні булави на XVI літніх Паралімпійських іграх.
15:08
Півзахисник рівненського «Вереса» Віталій Дахновський пропустить матчі чемпіонату VBet ліги проти «Десни» та «Львова».
14:08
Третього змагального дня XVI літніх Паралімпійських ігор українські шпажистки піднялися на п'єдестал командного фехтування на візках.
13:08
Представниця Дніпра Анна Стеценко виграла золото Паралімпійських ігор із параплавання
13:08
Полтавський плавець Кирило Геращенко виборов срібло Паралімпіади-2020
13:08
Україна здобула 18-у медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо.
11:08
Рівненська дзюдоїстка Наталія Ніколайчик здобула нагороду Паралімпіади-2020
11:08
На Паралімпіаді в Токіо завершився фінал стометрівки в плаванні на спині серед спортсменів з порушенням зору (клас S12).
11:08
Пауерліфтерка Мар'яна Шевчук здобула друге "золото" для України на Паралімпійських Іграх у Токіо. Виступаючи у вазі до 55 кг, вона підняла найвищу вагу серед решти учасниць.
11:08
Представниця Києва Катерина Денисенко здобула срібло Паралімпіади з плавання.
10:08
Рівненська дзюдоїстка Юлія Іваницька стала бронзовою призеркою Паралімпіади-2020
09:08
Єгор Дементьєв здобув бронзу Паралімпіади з велоспорту.
08:08
Рівненський дзюдоїст Давид Хорава має шанс на медаль Паралімпіади-2020
08:08
На світанку третього дня XVI літніх Паралімпійських ігор, 27 серпня, відбувся відбірковий заїзд четвірок-мікс, у якому брав ковельський веслувальник Станіслав Самолюк.