Рівненський «Верес», який уже вийшов в УПЛ, продовжив контракти із низкою футболістів основи.
17:05
Житель Бихова, що на Любешівщині, Сергій Березюк здобув золото на  XVI літній універсіаді України з легкої атлетики
16:05
У межах четвертого туру Чемпіонату Рівненської області серед команд І ліги сезону 2021 року ФК «Грем’яче» приймав здолбунівський «Локомотив».
15:05
Ковельчанка Ірина Борисюк здобула друге місце на чемпіонаті Європи в Болгарії
14:05
Рівнянин Олег Омельчук завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який проходить в Осієку (Хорватія).
12:05
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Зарічному відбулись змагання із шести видів спорту.
12:05
До Дня захисту дітей для вихованців прикордонного спортивного клубу «Кордон» організували забіг та тренування просто неба
11:05
У місті Дніпро відбувся Особистий чемпіонат України пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное.
10:05
Бронзові медалі у фінальній частині III Гімназіади школярів із футболу серед дівчат 2006-2007 р.н. здобула збірна Рівненської області.
09:05
Нововолинець Сергій Кулініч став чемпіоном України з стрітліфтингу
09:05
Лучник з Луцька вперше переміг на Чемпіонаті України зі стрільби з лука серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату.
08:05
Володимирчанка Наталія Нікітіч у складі збірної України здобули друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби.