Архів новин за 18 Травня 2021

18:05
У Ківерцях відбувся VI Чемпіонат Ківерцівської міської територіальної громади з шахів серед школярів
16:05
У місті Київ відбувся Відкритий Кубок України з дзюдо.
15:05
Бізнес-академія РМВА знову збирає друзів, партнерів, бізнес-спільноту Волині та всієї України, всіх, хто постійно рухається вперед
15:05
На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років волинські спортсмени здобули чотири призових місця
14:05
На стадіоні «Шахтар» у Нововолинську відбувся футбольний поєдинок Чемпіонату Волині з футболу.
13:05
Спортсмени Вербської спортивної школи в складі збірної області вибороли перше місце на Чемпіонаті України.
13:05
У неділю, 16 травня у місті Подебради в Чехії пройшов командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, у якому волинські легкоатлети здобули 2 медалі у скарбничку області
12:05
У Зарічному провели шахово-шашковий турнір серед школярів.
11:05
До Міжнародного дня сім’ї луцька дівоча футбольна команда «Амазонка» провела спільне тренування з батьками.
10:05
Відбувся перший етап Кубка «РАЕС CUP» RNPP Varash Marathon «Забіг під градирнями» 2021
10:05
У Львові відбувся Всеукраїнський турнір з бадмінтону Lviv Open 2021/Volan Leva 2021.
09:05
У Нововолинську відбувся Чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та XVІІІ спортивні ігри школярів Волині
08:05
Любомльський «Рубіж», який виступає у першій лізі обласного футбольного чемпіонату, провів другу домашню зустріч.
07:05
Двоє вихованців Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли другі місця у своїх вікових категоріях на турнірі з дзюдо у Луцьку