Архів новин за 08 Травня 2021

19:05
Стартував Чемпіонат Рівненської області сезону 2021 року. 8 травня команди першої ліги провели матчі першого туру.
19:05
Об’єднана команда «Кардинал-Рівнестандарт», яка виступатиме в Першій лізі чемпіонату України з футзалу, провела два спаринги проти «Урагана-2».
18:05
Реорганізований Рівненський район став першим на Рівненщині, де створили районну асоціацію футболу.
17:05
На змаганнях волинські боксери показали чудові результати, здобувши низку перемог.
15:05
Відбувся турнір з мініфутболу серед команд закладів освіти Головненської громади, присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги.
14:05
У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів.
13:05
22-річний Олександр Савошко, який став першим новачком «Вереса» 2021 року, дебютував за народний клуб.
12:05
Ковельська боксерка Тетяна Коб під час другого дня міжнародного турніру з боксу серії Гран-прі в Чехії отримала першість та вийшла до наступного раунду.
11:05
12 травня у Луцьку на «Авангарді» відбудеться перенесений матч 14 туру «Волині» проти «Прикарпаття».
10:05
У містах Рівненщини, відомих своєї історико-культурною спадщиною, побували велотуристи з Дніпра.
09:05
Днями відбувся черговий вид змагань цьогорічної шкільної спартакіади Турійської територіальної громади з мініфутболу.
07:05
На стадіоні «Авангард» проходив Відкритий чемпіонат міста Луцька з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів.