Архів новин за 28 Березня 2021

19:03
У суботу, 27 березня, у Рівному відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.
17:03
Спортсмени Гощанської дитячо-юнацької спортшколи стали чемпіонами Рівненської області з тхеквондо.
16:03
Виходить на фінішну пряму ХІ Відкритий турнір із мініфутболу Острозької громади.
14:03
Відбулися Відкриті змагання з футболу у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю
12:03
Футбольна команда «Ладомир» з Володимира-Волинського стала чемпіоном України з футзалу серед дівочих команд.
10:03
Завершився відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу сезону 2021 року, матчі якого впродовж кількох місяців тривали на запасному полі стадіону «Хімік» у Рівному.
09:03
Представники луцького спортивного клубу Луцькі «Воїн» здобули нагороди на Кубку України з панкратіону та грепплінгу.
08:03
У приміщенні Ратнівської дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться міжрайонний турнір з волейболу – «Юність Ратнівщини»