Архів новин за 15 Лютого 2021

17:02
ФК «Розваж» став переможцем малого фіналу ліги «В» 25-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. сезону 2020 року.
16:02
У Харкові відбувся Чемпіонат України зі спортивного самбо серед молоді, на якому одна волинянка здобула нагороду, ще двоє потрапили до десятка найкращих.
15:02
Учасники «Rivne Running Club» не зраджують своїх традицій, тож провели традиційний щотижневий забіг вихідного дня.
14:02
Завершився «Flagman» Кубок України з ловлі риби на мормишку.
13:02
Легкоатлетка Світлана Жильчук із Рівненщини у півфіналі чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні встановила особистий рекорд і виконала норматив для участі в чемпіонаті Європи в приміщенні.
12:02
Волейболіст ВК «Патріот-Рівне» у складі команди з чотирьох гравців здобув золото Чемпіонату України 2021 з волейболу на снігу.
11:02
Луцька «Волинь» у зимове міжсезоння попрощалася з кількома гравцями, а от про новачків не йшлося.
10:02
У Вараші до Дня закоханих провели святковий забіг.
09:02
Рівненська обласна асоціація футболу і дитячо-юнацький футбольний клуб «Єврошпон-Смига» підписали угоду про співпрацю.
07:02
Доброю традицією стало проводити взимку щорічний турнір – Кубок Шацького національного природного парку з волейболу, організатором яких незмінно є адміністрація парку
06:02
Провальний матч футзального клубу «Кардинал-Рівне» в 1/8 Кубка України потягнув за собою низку кадрових рішень.