Архів новин за 17 Вересня 2020

21:09
У півфіналі Кубку Рівненщини з футболу сезону 2020 року зустрічалося двоє лідерів – першоліговий «ОДЕК» (Оржів) і ФК «Грем’яче».
18:09
На Волині проведуть Всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України.
17:09
Державне підприємство «РІВНЕТОРФ» допомогло придбати спортивний інвентар для Смизькій школи.
16:09
На чемпіонаті України з дзюдо вихованці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності з Луцька здобули бронзові медалі.
15:09
Легкоатлетка з Рівненщини Світлана Жильчук здобула золоту медаль на змаганнях у Стамбулі.
13:09
Асоціація дворового футболу Волині розширює географію проведення змагань, отож, у суботу, 3 жовтня турнір з дворового міні-футболу вперше пройде у Шацьку
12:09
На базі Луцького національного технічного університету (ЛНТУ) 15 вересня відбувся відкритий чемпіонат Федерації  легкої атлетики Волинської області з легкоатлетичних метань.
11:09
У неділю, 13 вересня відбулись чотири матчі чвертьфіналу кубка Камінь-Каширського району з футболу
10:09
Добігає завершення Кубок Рівненської області з футболу сезону 2020 року.
10:09
Футболіста з Ковеля Артема Козака тренер представили його новій команді «Чорноморець».
09:09
Головна редакторка видання «Спорт на районі» Галина Максимчук здобула третє місце всеукраїнської премії «Presszvanie».
08:09
На Театральному майдані 26 вересня о 10:00 відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України!».