Архів новин за 09 Вересня 2020

21:09
Відбулося три матчі чвертьфіналу Кубку Рівненської області сезону 2020 року. За результатами всіх зустрічей, які завершилися в основний час, відомі півфіналісти змагань.
15:09
У міській раді вирішили питання модернізації та ремонту спортивних об'єктів
13:09
Багатомільйонний проєкт «Сарни Арена» – добудували.
12:09
У першому попередньому етапі Кубка України рівненський «Верес» розгромив черкаський «Дніпро». Матч відбувся в Черкасах 8 вересня. У підсумку рівняни розгромили господарів із рахунком 5:0. Рахунок на 3 хв. відкрив Мірошник. Через 10 хвилин Петько подвоїв перевагу. До кінця першого тайму дубль на свій рахунок записав Шестаков, а під кінець матчу жирну крапку поставив Гегедош. Таким чином «Верес» (Рівне) проходить до наступного раунду Кубка України.
12:09
За результатами обласних спортивних змагань серед громад млинівчани - серед переможців
10:09
Юні ковельські борчині в складі команди Волинської області гідно виступили на Чемпіонаті України.