Архів новин за 05 Липня 2020

14:07
Через підтоплення приміщення на Ветеранів 5а і неможливістю проводити там тренування учасники клубу стрільби з лука в Луцьку переїхали та облаштували місце для проведення занять в іншій частині міста.
13:07
Тренер «Волині» Руслан Мостовий після гри з «Кременем», прокоментував нічийний поєдинок
12:07
Такий висновок зробив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов після ознайомлення із ходом капітального ремонту та улаштування спортивного майданчика зі штучного покриття Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в селищі Турійськ.
11:07
Атакувавши весь перший тайм, луцька «Волинь» не зуміла забити кременчуцькому «Кременю». Натомість кременчуківці зуміли відкрити рахунок зі штрафного на початку другого тайму. «Хрестоносці» намагалися відігратися, але сил для цього у другій половині зустріч не вистачало. Лише в додатковий час завдяки реалізованому Кожановим пенальті «Волині» вдалося вирвати нічию – 1:1