Архів новин за 16 Березня 2020

17:03
Департамент організації та проведення змагань ФБУ затвердив результати ХХІХ чемпіонату України з баскетболу у жіночій Суперлізі.
16:03
У вихідні завершилася чергова гра серед жіночих волейбольних команд суперліги ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» – ВК «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»
16:03
У суботу, в Будинку футболу відбулося жеребкування 1/2 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2019/20 років, який проводить УАФ
15:03
Боксерка із Ковеля Тетяна Коб здобула дебютну перемогу на Європейському ліцензійному турнірі в Лондоні.
14:03
Інформацію про змагання, які перенесли на невизначений термін, оприлюднили на сторінці відділу з питань фізичної культури і спорту ВОДА
13:03
Відбувся 23-й тур української Прем'єр-ліги, який відкривав другий етап сезону
12:03
Борці з Рівненської області вибороли медалі на чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів.
11:03
Спортсмен Марк Антоник привіз чотири медалі і кубок з третього етапу міжнародного турніру «Дитяча ліга плавання», який проходив у Республіці Білорусь
11:03
Перший виїзний матч весняної частини чемпіонату України юнацька команда «Волині» розпочала з перемоги над ФК «Маріуполь»
10:03
Уродженець Волині, український футболіст Артем Федецький узяв участь у телевізійному шоу «Розсміши коміка», вигравши головний приз.