Архів новин за 09 Березня 2020

20:03
«Червоно-чорні» міряюлися силами із командою Першої ліги чемпіонату Казахстану «Акжайик»
19:03
«Старий Луцьк» зумів взяти реванш у «Говерли» в другому матчі спайки.
18:03
Збірна команда Шацького району посіла третє місце  в обласних змаганнях з баскетболу.
17:03
Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна здобула перемогу у фіналі турніру WTA в мексиканському Монтерреї
15:03
В обох командах, у різний період, працював головним тренером Володимир Мазяр
14:03
Асоціація дворового футболу продовжує набирати обертів. Після вдало проведенх: «Gold Cup ADF» , «Дитячо-юнацької ліги» черговим турніром стане «Кубок Дворової ліги».
14:03
Європейська футбольна асоціація прийняла рішення скасувати обов’язкові рукостискання футболістів перед матчами через коронавірус
13:03
У лісовому масиві в селі Жабка Ківерцівського району відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька зі спортивного орієнтування та відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Весна 2020».
12:03
Завершилися матчі 22-го туру Української Прем'єр-ліги, за підсумками якого були остаточно сформовані дві шістки, «Колос» зберіг місце у топ-6, а «Маріуполь» поступився «Дніпру-1» і не зумів пробитися до шістки найсильніших
11:03
У Рівному відбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА "RFP76: WEST FIGHT 29".
10:03
Після перемоги в Манчестері на Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату додому повернулася молодіжна збірна України. У її складі виступила вихованка обласної дитячо-юнацької школи інвалідів, ковельчанка Ксенія Токар.
10:03
27 річна волинська велосипедистка Яна Беломоїна виграла золото на міжнародному турнірі Copa Catalana в іспанському Баньолас в класі маунтенбайк.
10:03
Відбулася відкрита першість з дзюдо серед спортсменів Волинської та Рівненської областей.