Архів новин за 08 Березня 2020

17:03
Команда баскетбольного клубу «Рівне» здобувала першу перемогу цією вести, обігравши одеситок з рахунком 92:57.
16:03
У Луцьку стартував чемпіонат із бразильського джиу-джитсу
16:03
Бійці клубу Pride Ілля Сломінський та Юрій Коливанюк стали переможцями Відкритого чемпіонату Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА.
15:03
Дві виїзні перемоги - такий результат ігор ВК «Волинь-університет-ОДЮСШ» з ВК «Білозгар-Медуніверситет» в 15-му турі дівочої волейбольної Суперліги, які відбулися 6-7 березня в місті Вінниця
14:03
У суботу, 7 березня, відбулися змагання у Згоранах серед школярів Любомльського району. Про це повідомляє організатор турніру Ярослав Кондисюк.
13:03
Волинянин Назар Шевчик став бронзовим призером чемпіонатіу України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.
12:03
У чеському Нове Место відбулася чергова гонка сьомого етапу Кубка світу з біатлону - чоловіча естафета
11:03
Цього вікенду «Старий Луцьк»​​​​​​​ зіграє проти «Говерли».
10:03
Рівно рік тому внаслідок ДТП загинув волинський спортивний журналіст Юрій Яцюк.
09:03
Звітне протистояння розпочалося з привітання головного тренера «Волині» Андрія Тлумака із днем народження, однак перемогу подарувати своєму наставнику футболісти не змогли